Upravit stránku

Střešní boxy jsou praktické jak v létě, když vyrážíme na velkou rodinnou dovolenou, tak v zimě, když vyrážíme na hory. Každý box se hodí trochu na něco jiného. V boxu, který v létě potřebujete pouze kvůli zvětšení zavazadlového prostoru, v zimě nepřevezete dlouhé běžky.

Vyplatí se střešní box kupovat?

Pořízení střešních boxů znamená poměrně vysokou investici. Mnohem lepším způsobem je zapůjčení střešního boxu. Přesně takového, jaký zrovna potřebujete. V naší půjčovně na vás čekají kvalitní střešní boxy Thule, modely Ocean a Pacific ve 3 velikostech.

Pořizovací cena nejmenšího boxu Thule je 6.000 Kč. Půjčení boxu (i toho největšího) vás bude stát jen 650 Kč týdně. Pokud tedy box využijete dvakrát třikrát za rok, není co řešit.

SlužbaZáloha1 den2 dny3 dny4 dny5 dnůAkce víkend (pá-po)Týden
Střešní box na auto5.000 Kč100 Kč180 Kč260 Kč380 Kč479 Kč449 Kč650 Kč

Thule Pacific

Střešní boxy Thule Pacific mohou zvětšit váš zavazadlový prostor o více než 300 l. Pohodlně v nich přepravíte lyže pro celou rodinu. Samozřejmostí je aerodynamický tvar a praktický design. Snadnou montáž jednou rukou umožňuje patentovaný systém Fast-Grip. Střešní boxy Thule jsou testované a certifikované německým institutem TÜV.

Thule Ocean

Tento střešní box máme ve 3 velikostech - největší box, Ocean 780, má úložný prostor 420 l. I přes svou velikost má aerodynamické vlastnosti a díky patentovanému upínání Easy-Snap se velmi snadno montuje na střechu bez použití jakéhokoliv nářadí (přesvědčte se ve videu). V tomto boxu převezete běžky a lyže do délky 185 cm.

Nahoru