Upravit stránku

Motto: Sportu zdar

Naše firma byla založena námi, cyklistickými nadšenci, kteří se dříve věnovali cyklistice i profesionálně.

V našich radách najde účastníka - Závodu Mírů , 9 x mistr republiky (Cyclocross,Dráha,Silnice),8.místo na MS v Cyklocrossu ,2.místo v celkovém pořadí v Italském poháru. A přibližně 30x vítězství na zahraniční scéně. A tak to zkušený bývalý závodník se chce podělit o své zkušenosti z profipelotónu s vámi a pomoci vám k lepším zážitkům na kole.

Jak balíme a expedujeme jízdní kola

Prohlédněte si jak se balí jízdní kola k expedici Způsob balení je zcela unikátní. Kolo k Vám příjde již seřízené a připravené na svou první cestu.

Opravy a prodej jízdních kol

V naší opravně bychom vám rádi, i mimo jiné, pomohli sestavovat a seřizovat kola zakoupená v supermarketech. Dále bychom chtěli pomoci v rozvoji přepravy malých dětí na kole tak, aby byly s rodiči a mohli společně sportovat.

  • Opravna: seřídí, promaže, umyje, vymění.
  • Prodej: snažíme se být co nejlevnější a nejrychlejší.
  • Půjčovna: možnost využití věci, bez vysoké pořizovací investice.

Právě z toho důvodu jsem půjčovnu více zaměřili na vozíky za kola či konstrukce, které umožňují lehké připevnění na kolo tak, aby dítě nemuselo snášet stejnou zátěž jako dospělý člověk. Dále máme, E-SHOP zaměřen na co největší rozptyl zboží, určeného jak na kolo, tak in-line či běh.

Připravte kolo na novou sezónu

Zároveň jsme si pro vás připravili akci, která trvá od 1.3.2017 do 31.5.2017. Nová služba Help Home, vás jistě potěší. Připravte své kolo na novou cyklistickou sezónu a nechte si zřídit kompletní servis. Stačí se na nás pouze obrátit  na tel.: 603 854 694 a my si pro vaše kolo přijedem a po vzájemné dohodě ho v daný termín přivezeme seřízené zpět. Doprava po celém městě Pardubice a okolí Pardubic drobný poplatek 80kč do 15 km (po domluvě možno i dále). Neváhejte a využijte této mimořádné lákavé nabídku a v tento měsíc doprava zdarma !!!!.

Těšíme se, že uspokojíme vaše představy a budete i nadále našimi spokojenými zákazníky.

Nahoru