X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Značky

Značky

AnlenLogo BLACKJAKCKLogo CatlikeLogo DedaElementiLogo DedaLogo EnervitLogo FoxLogo GalaxyLogo KENDALogo KMCLogo RODILogo MARINLogo FELTLogo ALLIGATORLogo american classicLogo BellelliLogo OK BABYLogo SHIMANOLobo BBB


Více informací o značkách

Alligator

Společnost Alligator byl založen v roce 1976 jako výrobce bowdenů a lanek pro jízdní kola, motocykly a automobily.

ALLIGATOR nabízí kompletní sortiment k brzdám: bovdeny, lanka, koncovky, a i součásti k hydraulickým brzdám jako je : brzdové obložení, kotouče, hydraulické hadice, koncovky, oleje a brzdové kapaliny .Dalé ma i výrobky na servis v podobě kleští na hadice, plnící a odvzduštňovací sady, montážní lisy a jiné.

AMERICAN CLASSIC

působí po celém světě  v oblasti zapletených kol již více než 27 let.

Pro zakladatele společnosti  Billa Shooka není výroba zapletených kol, nábojů a příslušenství, které společnost vyrábí pouze prace. Ale je to hlavně srdeční záležitost, kterou si tento bývalý mistr USA na silnici i na dráze skutečně užívá od návrhu nového výrobku až po  finální návrh.
Bill začal ve 14-ti letech jako representant USA na silnici i na dráze.  A z této doby pocházejí jeho největší zkušenosti  znalostí problematiky kol a cyklistiky, z kterých čerpá dnes.

Kritéria pro výrobky AMERICAN CLASSIC jsou: funkčnost, lehkost, erodynamika, sílá a design. Všechny produkty mají: design,  detail, jemné křivky a velké průměry.

Kontrola má své vysoké místo ve výrobě AMERICAN CLASSIC produktů, ta má na starost přesně k tomuto vyškolené pracovníky.

Hlavní důraz je na tuhost ,pevnost  kol s optimálním napětím drátů.

Toto je styl „AMERICAN CLASSIC“ 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail Tisknout

Cyklistické potřeby