X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Help menu Partneři

Partneři

Horský pension SEIDL ***          

Pension SeidlPojďte s námi do nejnavštěvovanějšího střediska Krkonoš. Penzion je kousek od centra Špindlerova Mlýna, v klidné části střediska . Z Oken penzionu se nabízí výhledy přímo na okolní hory s výškou  1300 m n.m. Je ideální pro dovolenou v kteroukoli roční dobu. V zimě budete mít jako na dlani sjezdové areály ve Svatém Petru či na Medvědíně, na kterých je neustále sníh. V létě se vyplatí si vzít s sebou kolo nebo dobré boty a navštívit vše, co je v zimě uzavřeno. Pěší túrou lze odsud vystoupat rychle až na nejvyšší horu Čech, Sněžku, nebo k nejslavnějšímu a nejdelšímu pramenu, české řece Labi. Ušetřit šlapání do strmých kopců mohou i milovníkům kol místní lanové dráhy. Můžete navštívit i známá krkonošská historická města- Vrchlabí a Jilemnici.
Pension na Vás dýchne svou pohodovou rodinnou atmosférou. Brzy se v jeho útulném a pohodlném prostředí budete cítit jako doma. Přesvědčte se sami, opravdu to stojí za to.!!!!
www.pension-seidl.cz

KYB manufacturing s.r.o.

  V průmyslové zóně ve Starých Čívicích je pobočka japonské společnosti KYB neboli ( Kayaba). KYB je největším výrobcem tlumičů do automobilů na světě. Cílem této společnosti je mít zastoupení na každém ze čtyř hlavních automobilových trhů. Díky tomu dokáže rychle reagovat na potřeby svých zákazníků. Společnost je hlavním dodavatelem Kolínské automobilky T.P.C.A. a dalších. Kdo si koupí tlumiče společnosti KYB už nikdy nezmění značku  protože se pyšní, jak kvalitou, tak cenou. www.autostangl.cz Hlavní distributor značky KYB neboli (Kayaba) v ČR je Auto Štangl.  www.kybcz.cz

 FOXCONN CZ

Společnost FOXCONN CZ s.r.o. byla založena 18. května 2000 jako regionální výrobní centrála skupiny Foxconn v Evropě. Výrobní prostory se nachází v Pardubicích a v Kutné Hoře, regionální prodejní kancelář v Praze. Od doby založení společnosti v roce 2000, vyplněné renovací a budováním výrobních kapacit, bylo dokončeno a uvedeno do provozu první stadium produkce na podzim v roce 2000. Objem výroby se každý měsíc zvětšoval. V dubnu 2002 byl vyroben miliontý počítač a záhy nato v listopadu 2002 již počítač dvoumiliontý. Ke konci roku 2002 byla dosažena téměř plná kapacita výroby a už počátkem roku 2004 byl vyroben šestimiliontý počítač.   www.foxconn.cz

MTBC Manitou Sokol Chrudim

logo

MTBC Manitou Sokol Chrudim a MTB Klub Manitou Chrudim  je klub s dlouholetou tradici se zaměřením na horská kola a má zasebou plno kvalitních ročníků v disciplíně dlohých maratónových tratí . Dnes už se řadí bohužel  jen k malé hrsce závodů na našem uzemí který mají kombinaci 25 /55 /115 km. Tento klub se neorientuje pouze na závody , ale také pořádá pro širokou veřejnost každo měsíční vyjížky po okolí  v okrese chrudim.

Držíse hesla - Never Say Die - (nikdy to nevzdávej) ,tedy mile vám můžume doporučit jejich vyjížky na horských kolech v příjemném lesním prostředí. Samy se učásníme všech vyjíždek včetně štědrodení.

Sportu zdar   www.mtbcchrudim.cz

25. 7. 2009 se jede již 13. ročník maratonu pod názvem                                             MTB MARATON MANITOU ŽELEZNÉ HORY ŠKODA AUTO CHRUDIM.

MARATON JE ZAŘAZEN V SERIÁLU ČESKÉ SPOŘITELNY KOLO PRO ŽIVOT! www.kolopro.cz

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail Tisknout

Cyklistické potřeby